Nagrzewnice Frico

Nagrzewnica elektryczna ELC 633

Nagrzewnica elektryczna Frico ELC 633

[button_red url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o DABROofertę nagrzewnica ELC633″ target=”_self”‘]ZAPYTAJ O PRODUKT[/button_red]

 

Nagrzewnica elektryczna Frico w super cenie!

Frico Elektra ELC 633 to aparat grzewczo-wentylacyjny to światowej jakości produkt z najwyższej półki. Dzięki niepowtarzalnej promocji teraz jest do kupienia za 4799,99 zł netto! Tylko w hurtowni DABROwent! 

Nagrzewnica zbudowana jest z wysokiej jakości podzespołów odpornych na ekstremalne warunki atmosferyczne. Dzięki czemu aparat grzewczo-wentylacyjny spełnia najbardziej wyśrubowane standardy każdego odbiorcy. Nagrzewnice Frico z pewnością należą do światowej czołówki produktów w swojej kategorii.

Frico ELC 633 posiada funkcjonalność nagrzewnicy typu mobilnego, dzięki odkręcanym uchwytom, które można montować do obudowy urządzenia.

Producentem: Systemair

Czas

Do 27 listopada lub wyczerpania asortymentu!

Cena

Cena za jedną nagrzewnice: 4799,99 zł netto.

Symbol produktu: SYS.ELC633

Nagrzewnica Frico nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach otwartych, jak i półotwartych, gdzie istnieje wysokie ryzyko narażenia na czynniki powodujące korozję urządzeń. Aparat grzewczo-wentylacyjny z Systemair jest obudowany blachą ze stali kwasoodpornej, zatem bez problemu radzi sobie w trudnych warunkach pracy (st. ochrony IP 65). Kratownica oraz stelaże malowane są na kolor bordowy (RAL 3020).

frico nagrzewnice

Nagrzewnica elektryczna ELC 633

[button_darkblue url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2014/11/Karta-produktu-apart-grzewczo-wentylacyjny-ELC-633-Elektra.pdf” target=”_self”]Karta produktowa ELC 633[/button_darkblue]

Uwaga! Rabaty nie łączą się. Ceny podane w ofercie są kwotami netto. Firma DABROwent Katarzyna Dąbrowska – nie odpowiada za jakość grafik i zdjęć, które mogą nieznacznie od rzeczywistych produktów. Ze względu na możliwe błędy w procesie przygotowania grafik nie stanowi ona wiążącej oferty handlowej. Oferta ważna jest do wyczerpania asortymentu.