Dostarczymy Ci asortyment wentylacyjny z wodą GRATIS

Kupuj produkty wentylacyjne z wodą gratis!

Masz ekipę na budowie? Super! Dowieziemy Ci wentylację oraz smaczną źródlaną wodę gratis!

 [button_red url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o DABROofertę woda” target=”_self”‘]ZAPYTAJ O PROMOCJĘ[/button_red]

Aby skorzystać z promocji należy zrobić zakupy w hurtowni DABROwent za minimum 1999 zł netto (gratis dwie zgrzewki wody źródlanej) lub za minimum 2499 zł netto (gratis cztery zgrzewki wody).

W promocji bierze udział wybrany asortyment zamieszczony poniżej:

Kolana, Klamry, Blachowkręty, Obejmy, Złączka do rury, Ventilam Alu, Wywiewniki, Sztucery, Opaski, Kratki, Pręty gwintowane, Trójniki, Redukcje, Taśmy aluminiowe, Nawiewniki, Klapy, Przepustnice, Złączki do kształtki, Anemostaty, Skrzynki, Filtry, Tłumiki, Czerpnie, Taśmy perforowane, Podstawy dachowe i Wywietrzaki.

Zakupu można dokonać w dowolnej konfiguracji produktowej.

woda-gratis

 

 

 

Promocja nie obejmuje kosztów transportu poza Bydgoszcz. Kwoty zawarte w promocji dotyczą tylko asortymentu (bez wliczenia ceny transportu poza Bydgoszcz). Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie. Promocja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania asortymentu.

 

 

Uwaga! Rabaty nie łączą się. Ceny podane w ofercie są cenami netto. Firma DABROwent Katarzyna Dąbrowska – nie odpowiada za jakość grafik i zdjęć, które mogą nieznacznie od rzeczywistych produktów. Ze względu na możliwe błędy w procesie przygotowania grafik nie stanowi ona wiążącej oferty handlowej. Oferta ważna jest do wyczerpania asortymentu.