Nagrzewnica wodna Reventon

Standardowa nagrzewnica wodna o doskonałych parametrach.

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o reventon standard” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Nagrzewnica marki Reventon to idealne połączenie wysoko-posuniętej technologi oraz wybornej wydajności. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości komponentów, co jest gwarantem długoletniej pracy w trudnych warunkach.

Bardzo lekka, a zarazem wytrzymała obudowa (wykonania z polipropylenu) jest w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenia. Dzięki surowcowi, z którego jest wykonana, nie jest narażona na działania smarów, ropy, czy innych chemikaliów. Nagrzewnica jest również doskonale wyciszona.

Aparat grzewczo-wentylacyjny jest sprzedawany w opcji 1, 2 oraz 3 rzędowymi wymiennikami ciepła o zakresie mocy 8-70kW. Wentylatory zastosowane w urządzeniu spełniają europejskie normy ErP 2015 (stopień ochrony IP 54).

 

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2016/07/Karta-katalogowa-Reventon-Standard.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”8″ icon=”icon: download” title=”reventon nagrzewnica wodna”]ZOBACZ SPECYFIKACJE[/su_button]