Dzień dobry Lublin!

Twoja nowa Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Lublinie

Witaj Lublinianinie!

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą!

W nagrodę, że nas odwiedziłeś, mamy dla Ciebie specjalny rabat na wybrany asortyment!

Napisz lub zadzwoń czekamy na Ciebie!

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl” target=”blank” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”8″ icon=”icon: download” title=”lublin”]POPROŚ O DARMOWĄ WYCENĘ[/su_button]

Tel. 729 406 025

Szeroki asortyment produktów

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pełen asortyment wentylacji, klimatyzatorów (m.in. Hyundai, LG, Samsung itd.) oraz odkurzaczy centralnych Disan i Enke.

Darmowy transport*

Zrób zamówienie i nie martw się o płatność za transport. Zapytaj konsultanta o limit, który upoważni Cię do uzyskania darmowego transportu.

Bezpłatne i fachowe doradztwo

customer-service

Nie wiesz jak dobrać wentylator, chciałbyś zaprojektować wentylacje grawitacyjną lub masz problem z doborem odkurzacz centralnego? Dla nas to nie problem! Napisz, pomożemy!

Czy wiesz, że p. Tomek służy Ci pomocą?

Tomek jest naszym profesjonalnych doradcą i handlowcem w Lublinie. Jeśli potrzebujesz wycenę lub doradztwa napisz!

Tomek P

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl” target=”blank” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”8″ icon=”icon: envelope-o” title=”lublin”]Napisz![/su_button]

 

[su_button url=”TEL:518306323″ target=”blank” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”8″ icon=”icon: phone” title=”lublin”]Zadzwoń 518 306 323[/su_button]

Wentylacja

Pełen zakres produktów wentylacyjnych w świetnych cenach. Na rynku jesteśmy już 20 lat, zatem możemy się uważać za specjalistów.

Posiadamy na stanie bardzo duże zapasy zarówno przyrządów i prostych produktów, jaki i specjalistycznych wentylatorów.

Klimatyzacja

Jesteśmy dystrybutorem marki Hyundai, LG, Daikin, czy Samsung. Jednak w swoim asortymencie posiadamy również inne marki.

Odkurzacz centralny

disan zsa 251K

System centralnego odkurzania nie jest dla nas tajemnicą. Szeroki zakres asortymentu prosto z póki oraz wyłączność dystrybucji regionalnej na niezawodne jednostki centralne Disan i Enke, to podstawowe kwestie, które nas wyróżniają!

Zapraszamy do DABROwent

Twojej Nowej Hurtowni Wentylacji i Klimatyzacji w Lublinie i oklicach