Regulator ARO

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Współpracuje z AN1 i AN2 Darco.
ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button

Opis: Regulator przy pomocy sondy mierzy temperaturę w kapie kominka, wyświetla ją na wyświetlaczu LED i ustala prędkość obrotową kominkowego aparatu nawiewnego sterując dystrybucją ciepłego powietrza.

Regulacja prędkości obrotowej odbywa się w dwóch trybach pracy: Ręcznej (MAN) i Automatycznej (AUTO). W trybie ręcznym (MAN) ustawia się prędkość obrotową silnika aparatu nawiewnego w skali 0…10 gdzie “0” oznacza wyłączenie silnika a 10 maksymalne obroty. Mierzona temperatura nie ma wpływu na obroty silnika.
W trybie automatycznym (AUTO) prędkość obrotowa silnika aparatu ustawia się automatycznie w zależności od mierzonej temperatury. Powyżej 40[ºC] aparat nawiewny załączy się samoczynnie zapewniając minimalną prędkość obrotową. Prędkość wzrasta proporcjonalnie do wzrostu temperatury, osiągając wartość maksymalną dla [ºC]. Po wyłączaniu zasilania (przełącznikiem SIEć, lub w przypadku zaniku napięcia sieci zasilającej) aktualny tryb pracy i nastawione obroty są zapamiętywane i odtwarzane po ponownym załączeniu.
Automatyczny regulator obrotów ARO współpracuje z aparatami nawiewnymi Darco typu AN1 i AN2.
Zastosowanie:
– do ogrzewania powietrznego.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.