Kurtyna AR 200 E (do zabudowy)

Do pomieszczeń o wysokim standardzie wykończenia.
[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o ar 200e” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

AR 200 jest przewidziana do montażu w suficie podwieszanym. Odsłonięta dolna powierzchnia urządzenia może zostać polakierowana w celu jeszcze lepszego wkomponowania w wystrój wnętrza.

AR 200 jest kurtyną powietrzną przeznaczoną do pomieszczeń, w których wymagany jest wysoki standard wykończenia wnętrza. Urządzenie jest przewidziane do zabudowania w suficie podwieszanym nad drzwiami wejściowymi lub innym małym przejściem na wysokości nie większej niż 2,5m. Niewielka wysokość kurtyny daje możliwość jej zastosowania, tam gdzie jest ograniczona ilość miejsca. Zabudowanie w suficie podwieszanym oraz niska głośność pracy czynią ją bardzo dyskretną.
AR 200 tworząc barierę powietrzną, efektywnie ogranicza przeciągi i zabezpiecza komfort termiczny wewnątrz pomieszczenia. Regulowana kratka wylotowa umożliwia ukierunkowanie strumienia powietrza w celu osiągnięcia optymalnego efektu kurtyny powietrznej. Przy zamkniętych drzwiach kurtyna AR200 może również wspomagać system grzewczy.
Dzięki Thermozone Technology AR 200 oszczędza energię. Bariera powietrzna redukuje straty energii poprzez drzwi, a pobór prądu przez urządzenie może być stosunkowo niewielki. Kurtyna dostarcza ciepło tam, gdzie jest to najbardziej pożądane, dzięki temu zapotrzebowanie na ciepło całego obiektu będzie odpowiednio mniejsze. Łatwy montaż i obsługa minimalizują koszty eksploatacyjne i ryzyko wystąpienia usterki.
– Jeden model kurtyny w danej długości, ale za to możliwość wyboru zasilania 230V~ albo 400V3N~ oraz stopni mocy grzewczej. Ułatwi to dostosowanie kurtyny do możliwości istniejącej instalacji elektrycznej.
– Zoptymalizowany przepływ powietrza zgodnie z Thermozone technology.
– Mała wysokość kurtyny (200mm)
Dolna pokrywa wykonana z lakierowanego na biało aluminium. Kolor RAL 9016, NCS 0500. Dolna pokrywa może być w łatwy sposób zdemontowana i polakierowana w dowolnym kolorze. Niewidoczna część kurtyny jest wykonana ze stali ocynkowanej nielakierowanej.
Kurtyny powietrzne zasilane: 230V albo 400V w zależności od sposobu zasilania.
Stopień ochrony: IP 20
Oferowane modele: AR210E09, AR215E11, AR220E18.