Kuba z DABROwent już za nami

Laureaci naszego rejowego konkursu po Kubie, Jamajce, Kajmanach i Meksyku właśnie wróciła z voyage’u. Przeczytaj krótką relację!

Podczas ośmiu dni zabawy goście DABROwent, podróżując ekskluzywnym liniowcem MSC Opera, odwiedzili sporą część Antyli i Karaibów! – Mieliśmy okazję spać w egzotycznym – jak na warunki polskie – casa particulares, co było jednym z większych przeżyć w moim życiu – mówi Paweł, jeden z uczestnik wycieczki. Jednak głównie spaliśmy w luksusowych kabinach wycieczkowca – dodaje.

DABROwent każdego dnia starał się zapewniać laureatom konkursu maksymalną ilość pozytywnych emocji. Dlatego podczas pobytu na wyspie w kształcie krokodyla 6 szczęśliwców miało okazję odwiedzić zarówno zabytkową Hawanę, jak i podmiejskie dzielnice tej karaibskiej metropolii. Uczestnicy tour’u zwiedzili również Dolinę Viñales (włącznie z pięknym muralem de la prehistoria Cuba oraz podziemnymi rzekami) oraz dom Ernesta Hemingway’a! – Uważam, że jednym z najciekawszych elementów wycieczki było odwiedzenie farmy produkującej cygara – relacjonuje Jakub. – A mnie szczególnie podobała się wycieczka szutrami w Jeep’ach 4×4 po Kajmanch – wtrąca Paweł.

Nie mogło obyć się również bez zwiedzania Hawany w oldmobilach. Stare Fordy, Chevrolety, czy Chryslery, które są nadal w świetnym stanie – pomimo nawet 60 lat – robiły duże wrażenie na uczestnikach zabawy Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę.

DABROwent jeszcze raz bardzo dziękuje laureatom konkursu za aktywność i świetne humory w trakcie wycieczki!

Już niedługo uruchomimy kolejną formę aktywności dla naszych kontrahentów!

Do usłyszenia już niedługo!

Załoga DABROwent Klimatyzacja Wentylacja