Kuba z DABROwent już za nami

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Laureaci naszego rejowego konkursu po Kubie, Jamajce, Kajmanach i Meksyku właśnie wróciła z voyage’u. Przeczytaj krótką relację!

Podczas ośmiu dni zabawy goście DABROwent, podróżując ekskluzywnym liniowcem MSC Opera, odwiedzili sporą część Antyli i Karaibów! – Mieliśmy okazję spać w egzotycznym – jak na warunki polskie – casa particulares, co było jednym z większych przeżyć w moim życiu – mówi Paweł, jeden z uczestnik wycieczki. Jednak głównie spaliśmy w luksusowych kabinach wycieczkowca – dodaje.

DABROwent każdego dnia starał się zapewniać laureatom konkursu maksymalną ilość pozytywnych emocji. Dlatego podczas pobytu na wyspie w kształcie krokodyla 6 szczęśliwców miało okazję odwiedzić zarówno zabytkową Hawanę, jak i podmiejskie dzielnice tej karaibskiej metropolii. Uczestnicy tour’u zwiedzili również Dolinę Viñales (włącznie z pięknym muralem de la prehistoria Cuba oraz podziemnymi rzekami) oraz dom Ernesta Hemingway’a! – Uważam, że jednym z najciekawszych elementów wycieczki było odwiedzenie farmy produkującej cygara – relacjonuje Jakub. – A mnie szczególnie podobała się wycieczka szutrami w Jeep’ach 4×4 po Kajmanch – wtrąca Paweł.

Nie mogło obyć się również bez zwiedzania Hawany w oldmobilach. Stare Fordy, Chevrolety, czy Chryslery, które są nadal w świetnym stanie – pomimo nawet 60 lat – robiły duże wrażenie na uczestnikach zabawy Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę.

DABROwent jeszcze raz bardzo dziękuje laureatom konkursu za aktywność i świetne humory w trakcie wycieczki!

Już niedługo uruchomimy kolejną formę aktywności dla naszych kontrahentów!

Do usłyszenia już niedługo!

Załoga DABROwent Klimatyzacja Wentylacja

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.