Grillowanie w DABROwent

 

hurtownia wentylacji zaprasza na grill

Grill dla Klientów i Kontrahentów DABROwentu

Zapraszamy serdecznie wszystkich przyjaciół DABROwentu na wspólne grillowanie! Nasza impreza będzie trwała przez cały dzień (12 września) od godziny 9 aż do 16-stej!

 

Tylko u nas Mercedes w prezencie!

Dzięki współpracy z firmą Auto-Frelik mamy dla naszych grillowiczów specjalną niespodziankę! Dla jednego ze szczęśliwców przygotowaliśmy Marcedesa klasy C, na wybrany weekend, z zatankowanym do pełna bakiem! Jak wygrać to świetne auto!? Tego dowiecie się Państwo już na miejscu!

Na naszym parkingu czekać będą także inne auta testowe tej marki m.in: klasa GLA, V oraz CLA. Profesjonalny konsultant marki Mercedes z przyjemnością zaprezentuje wszystkim gościom pokazowe samochody.

 

Grillowanie na świeżym powietrzu

Grillowanie odbędzie się w siedzibie hurtowni wentylacyjnej DABROwent przy ul. Karola Szajnochy w Bydgoszczy. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy pyszny poczęstunek oraz doskonałe towarzystwo naszej załogi!

Konkurs

Nasz grill to również doskonała okazja zapisania się do dabrowentowego konkursu, w którym można wygrać Merdecesa CITAN. W trakcie imprezy będzie możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz uzyskanie informacji o szczegółach zabawy, której finał przewidzieliśmy na 12 grudnia! Kompendium wiedzy nt. konkursu znajduje się także na dedykowanej stronie: www.konkurs.dabrowent.pl

Będzie nam bardzo miło, jeśli potwierdzą Państwo swoje przybycie do 11 września!

Telefonicznie: 52 332 77 93 lub e-mailowo: biuro@dabrowent.pl

Zapraszamy serdecznie do wspólnego grillowania!

[button_red url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=POTWIERDZAM PRZYBYCIE NA GRILL” target=”_self”‘]KLIKNIJ, ABY POTWIERDZIĆ PRZYBYCIE[/button_red]