Czysty Nawiew: Jonizatory powietrza

Jonizacja powietrza metodą igłową dwubiegunową… być może brzmi to bardzo zagadkowo, jednak okazuje się, że tego typu produkt może okazać się niezbędnym dodatkiem w instalowaniu wentylacji czy klimatyzacji.

jonizator powietrza

W naszej ofercie znajdziecie pełną ofertę jonizatorów amerykańskiej marki GPS. Dzięki tym jednostkom w pomieszczeniach można pozbyć się nie tylko szkodliwych wirusów, bakterii oraz pleśni, ale także odoru. Jonizatory sprzedawana przez nas to produkty opatentowane oraz nie wytwarzające szkodliwego ozonu (w przeciwieństwie do produktów konkurencji).

Gdzie możesz montować jonizatory

Dwubiegunowe igłowe jonizatory powietrza można montować praktycznie w każdym miejscu wyposażonym w klimatyzator, rekuperator, czy kanały wentylacyjne. Świetnie sprawdzają się w biurach, szpitalach, muzeach, czy nawet w środkach masowego transportu (przedziałach pociągowych, czy tramwajowych).

Po co mi to?

Wpływ pandemii jest wszechobecny. Inwestorzy coraz częściej wymuszają na wykonawcach najwyższe standardy bezpieczeństwa czy ochrony. Jonizatory powietrza to idealna odpowiedź rynku na podwyższenie standardów bezpieczeństwa i oddychania czystym powietrzem. Wyniki badań niezależnych instytutów mówią same za siebie. Jonizator w 15 minut zabija bakterie E.coli, w 60 minut radzi sobie z norawirusami. Te wyniki mówią same za siebie.

Więcej informacji na www.czystynawiew.pl