Kurtyna AD 300

Nowoczesny desing.
[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o ad 300″ target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

AD 300 to kurtyna o nowoczesnym kształcie, przeznaczona do montażu nad drzwiami/bramami na wysokości do 3,5m. AD 300 tworzy barierę powietrzną, która efektywnie ogranicza przeciągi i zabezpiecza komfort termiczny wewnątrz budynku. Główne oszczędności, stosując kurtynę, uzyskujemy ograniczając straty energii poprzez otwarte drzwi. Kurtyny mogą również służyć do suszenia podłogi w wejściu z wody i śniegu. Stosowanie kurtyn pozwala lepiej wykorzystać przestrzeń w pobliżu wejścia.

Zastosowanie regulowanej kratki wylotowej umożliwia ukierunkowanie nadmuchu, co zwiększa efektywność działania kurtyny. AD 300 w wersji z grzałkami elektrycznymi albo wymiennikiem wodnym może wspomagać system grzewczy w budynku. Wersje AD300 bez podgrzewu nadają się do stosowania w chłodniach lub pomieszczeniach klimatyzowanych.
Kurtyna może zostać zabudowana w suficie podwieszanym. W przypadku szerszych drzwi, kurtyny mogą być montowane jedna obok drugiej i sterowane jednym panelem CB i jednym termostatem. Trzy różne długości ułatwiają zabezpieczanie wejść o różnych szerokościach.
– Niski poziom głośności.
– Obudowa ze stali cynkowanej ogniowo, zabezpieczonej antykorozyjnie i malowanej proszkowo w kolorze RAL 9016.
– Regulowany rozstaw c/c wsporników montażowych.
– Urządzenie łatwe w montażu.
– Kompaktowe wymiary
– Zdejmowany przedni panel ułatwia czynności serwisowe.
– Zoptymalizowany przepływ powietrza zgodnie z Thermozone technology.
Kurtyny powietrzne zasilane: 230V albo 400V w zależności od typu.
Stopień ochrony: IP 20
Oferowane modele:    AD310A, AD315A, AD320A – kurtyny zimne.
AD310E09, AD315E14, AD320E18 – kurtyny z grzałkami elektrycznymi.
AD310W, AD315W, AD320W – kurtyny z wymiennikami wodnymi.